Telefoni ikoon661 6666
RU
Kaks väikest pangamulli

Meist

apie mus

Meie lugu

Fjord Bank on Norra ning Leedu juurtega väikepank, mis peale Euroopa Keskpanga poolt tegevusloa saamist alustas 2021.a alguses aktiivset tegevust Leedu turul. Soe vastuvõtt ning edukas algus julgustasid meid astuma juba edasisi samme ning 2022.a alguses laienesime oma hoiustega Saksamaa turule ja 2022.a sügisel väikelaenudega Eesti turule.     

Kaks lihtsat ja läbipaistvat toodet – tähtajalised hoiused ja väikelaenud – ongi meie panga tegevusalaks. Mis Su plaanid ka ei oleks ning kas vajad lisaraha auto ostuks, kodutehnika soetamiseks või kodu remondiks - meie aitame Sul oma head mõtted ellu viia. Samuti võid alati oma muud olemasolevad laenud meie pangas refinantseerida - see aitab Sul muuta oma igakuist laenumakset väiksemaks ning vajadusel laenata suuremat summat. 

Oleme oma panga teadlikult ehitanud selliseks, et väikelaenu taotlemine toimuks võimalikult mugavalt ja kiiresti digitaalsetes kanalites, kuid samas jääks Sulle alati võimalus saada meilt asjalikku ja sõbralikku nõuannet. Spetsialiseerumine aitab meil pakkuda parimat kasuajakogemust ning mis peamine – kliendisõbralikku hinda! 

Teeme koos Sinu unistused teoks!