RU
Kaks väikest pangamulli

Meist

apie mus

Meie lugu

Fjord Bank on Norra ning Leedu juurtega väikepank, mis peale Euroopa Keskpanga poolt tegevusloa saamist alustas 2021.a alguses aktiivset tegevust Leedu turul. Soe vastuvõtt ning edukas algus julgustasid meid astuma juba edasisi samme ning 2022.a alguses laienesime oma hoiustega Saksamaa turule ja 2022.a sügisel väikelaenudega Eesti turule.     

Kaks lihtsat ja läbipaistvat toodet – tähtajalised hoiused ja väikelaenud – ongi meie panga tegevusalaks. Mis Su plaanid ka ei oleks ning kas vajad lisaraha auto ostuks, kodutehnika soetamiseks või kodu remondiks - meie aitame Sul oma head mõtted ellu viia. Samuti võid alati oma muud olemasolevad laenud meie pangas refinantseerida - see aitab Sul muuta oma igakuist laenumakset väiksemaks ning vajadusel laenata suuremat summat. 

Oleme oma panga teadlikult ehitanud selliseks, et väikelaenu taotlemine toimuks võimalikult mugavalt ja kiiresti digitaalsetes kanalites, kuid samas jääks Sulle alati võimalus saada meilt asjalikku ja sõbralikku nõuannet. Spetsialiseerumine aitab meil pakkuda parimat kasuajakogemust ning mis peamine – kliendisõbralikku hinda! 

Teeme koos Sinu unistused teoks! 

Kaks väikest pangamulli

Jätkusuutlikkus ja Fjord Bank

Oma igapäevastes tegemistes keskendume jätkusuutlikkusele, vastutustundlikule tarbimisele ning energiasäästlikkusele.
sustainAlt1

Hoolime metsadest

Oleme loobunud pea täielikult paberi kasutamisest. Enamik meie dokumente on elektroonilised.
sustainAlt2

Kasutame vähem plastikut

Vähendame plastitarbimist mitmel viisil. Näiteks kasutame ühekordsete nõude asemel korduvkasutatavaid nõusid.
sustainAlt3

Säästme energiat

Energiasäästlikkus käib meiega kaasas igal sammul, alates kontoriruumide rendist nutikas, energiasäästlikus hoones, lõpetades valgustite kasutamisega vaid siis, kui neid vajame.
sustainAlt4

Sorteerime jäätmeid

Jäätmete sorteerimine on meie igapäevane harjumus.
!
Head kliendid! Esmaspäeval on meie klienditeenindus suletud, kuid laenutaotlusi võtame vastu ööpäevaringselt.