Ikka ja jälle kuuleme, kuidas taastuvenergia tootmislahendused on järjekordselt uue energiatootmise rekordi teinud. Ja pole ka imestada, sest taastuvenergia lahenduste püstipanek on muutunud harjumatult lihtsaks.

Muuhulgas seepärast otsustasid ka Fjord Bank ning Sunergia koostööd alustada, et aidata kiirendada puhaste ja taastuvate energiaallikate kasutuselevõttu veelgi rutem. Aeg ei oota.

Potentsiaal täna, homme, ülehomme

Kes teemaga vähegi kursis, on kindlasti tähele pannud, kuidas just viimase kümnendi jooksul on päikesest saadava taastuvenergia igapäevane kasutamine - nii meil kui mujal - märkimisväärselt kasvanud ning seda nii eratarbijate kui ka ettevõtete hulgas.

Tõenäoliselt ei ole see suurem asi saladus, et vaatamata valdkonna suurele potentsiaalile võivad ambitsioonikad plaanid teinekord rahastamise taha takerduda - tegemist on ju märkimisväärsete algkuludega. Nii juhtubki, et tihtilugu on põhjuseks puuduv rahastus, miks hea idee päevavalgust ei näegi. Eelmainitud probleemi käesolev koostöö lahendada soovibki.

Uued vanad tegijad

Sunergia on taastuvenergia lahendustega tegelev ettevõte, kes pakub päikeseparkide terviklahendusi nii era- kui äriklientidele. Sunergiast saate “võtmed kätte” lahenduse, mis koosneb analüüsist, dokumenteerimisest, projekteerimisest, projektijuhtimisest, paigaldusest ja vajalikes lubadest.

Kliendi soovide põhjal planeeritakse ideaalne päikesepaneelide paigutus, tagatakse parim hinna ja kvaliteedi suhe ning maksimaalne tootlikkust. Lisaks pakub Sunergia erineva suurusega salvestuslahendusi, mis võimaldavad ületoodetud päikeseenergia akudesse salvestada, et see hiljem ära tarbida või kasulikumal hetkel võrku tagasi müüa.

Sunergia pädev päikeseenergia meeskond pakub parimat teenust ja hoolitseb Sinu päikesepargi iga detaili eest.

Fjord Bank on skandinaavialikku personaalsust ning kaasaegseid finantseerimislahendusi pakkuv piiriülene pank, kelle üks populaarsemaid tooteid - eraisikutele mõeldud tagatiseta väikelaen - sobib pea ideaalselt sääraste ambitsioonikate päikseprojektide rahastamiseks. Soovi korral on võimalik ka olemasoleva krediidi refinantseerimine, et kulusid veelgi paremini juhtida. Panga kodulehel olev laenukalkulaator on selleks suurepärane tööriist, aidates välja arvutada sobivaima kuumakse.

Ehkki mõlemad ettevõtted on maailma mõistes alles ettevõtlusteekonna alguses, seisavad ettevõtete taga suurte valdkondlike kogemustega vilunud meeskonnad - lahenduse leiavad nad viisil või teisel.

---

Sunergia meeskond on lahkesti valmis pakkuma tasuta konsultatsiooni. Ühendust saab võtta siit.

Laenutaotluse isikliku päikesepargi ehitamiseks, parandamiseks või hooldamiseks saab esitada siit.